Doğalgaz Sistemleri
Aydın Isı Mühendislik Doğalgaz ve Isı Sist.

Doğalgaz Sistemlerinde Sizlere En Uygun Seçeneklerle anınızdayız...

picture

Proje Uygulamaları
Aydın Isı Mühendislik Doğalgaz ve Isı Sist.

Evinize En Uygun Projeler Üreten Firmamızın Mühendisleri Sizlerede Ekonomik İmkanlar Sunar...

picture

Tesisat Uygulamaları
Aydın Isı Mühendislik Doğalgaz ve Isı Sist.

Isı ve Tetsisat Uygulama İşleriniz, Uzaman Kadro Personelimiz Tarafından Yapılmaktadır...

picture

Doğalgaz Tesisatı...

 

Ana kolon doğalgaz tesisatı

İlk olarak İgdaş abonelik işlemi yapılır. Binanız için igdaş kurumu tarafından servis kutusu bıralımışsa eğer; Yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve igdaş kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Bina anakolon gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Anakolon gaz tesisatı servis kutusundan daire giriş kapılarına kadar yapılır. Anakolon gaz tesisatı İgdaş kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Anakolon  gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer Beraberinde daire içi gaz tesisatı yapılmışsa; Proje onayından sonra kullanıcı İgdaş  kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra İgdaş kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak ontajı yapılır. İgdaş kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

 

 

Daire içi doğalgaz tesisatı

İlk olarak İgdaş abonelik işlemi yapılır Yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve igdaş kurumuna onaylanmak üzere gönderilir Daire içi gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Daire giriş kapısına konulan vanadan itibaren gaz hattı daire içindeki kullanılan cihazlara kadar yapılır. Daire içi gaz tesisatı İgdaş kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Daire içi gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. Proje onayından sonra kullanıcı İgdaş  kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra İgdaş kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır. İgdaş kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

AYDIN ISI DOĞALGAZ her bütçeye ve her keseye uygun taksitlerle  doğalgaz konforuna ulaşma imkanı sağlıyor. Aylık 150 TL ve 200 TL  taksitle doğal gaztesisatı yaptırmak için firmamıza başvurabilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ

picture Doğalgaz Tesisatı
picture Sanayi Doğalgaz Tesisatı
picture Kat Kaloriferi Tesisatı
picture Merkezi Sistem Kalorifer Tesisatı
picture Yerden Isıtma Sistemleri (Mobil Sistem)
picture Sıhhi Tesisat
picture Soğutma ve İklimlendirme Sistemleri

www.facebook.com/aydinisi

www.twitter.com/AYDINISI