Doğalgaz Sistemleri
Aydın Isı Mühendislik Doğalgaz ve Isı Sist.

Doğalgaz Sistemlerinde Sizlere En Uygun Seçeneklerle anınızdayız...

picture

Proje Uygulamaları
Aydın Isı Mühendislik Doğalgaz ve Isı Sist.

Evinize En Uygun Projeler Üreten Firmamızın Mühendisleri Sizlerede Ekonomik İmkanlar Sunar...

picture

Tesisat Uygulamaları
Aydın Isı Mühendislik Doğalgaz ve Isı Sist.

Isı ve Tetsisat Uygulama İşleriniz, Uzaman Kadro Personelimiz Tarafından Yapılmaktadır...

picture

AYDIN ISI DOĞALGAZ MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

picture YOĞUŞMALI KOMBİLER

AVANTAJLARI

• Kompakt ölçüleri sayesinde hem çok katlı apartman daireleri, hem de müstakil evler için ideal

• Sıcak su tankına bağlanabilen ısıtma ünitesi

• Kombi cihazı olarak dakikada 12 litre sıcak su temini

• Olağanüstü sessiz çalışma

• Ergonomik gösterge ile kolay işletim

• Yeni kontrol programı sayesinde güneş enerjisi sistemleri ile uyumlu

 

Yoğuşma Teknolojisi: Maksimum verim ve tasarruf bir arada 

Yakıt maliyetlerinin artmasıyla doğal kaynakların kullanım bilinci önem kazanıyor. Bosch'un yoğuşmalı kombilerinde kullanılan akıllı teknoloji, hem enerji verimliliği hem de para tasarrufu konusunda mükemmel çözümler sunar. Bu akıllı teknoloji sayesinde, yanma sonucu açığa çıkan enerjinin %100'ü kullanılır. Doğalgaz yandığı zaman, ısının bir bölümü su buharı formuyla açığa çıkar. Bosch'un yoğuşma sistemi, su buharının enerjisini sistem içerisinde değerlendirerek daha yüksek verim ve tasarruf sunuyor.

Her durumda akıllı çözüm
Bosch'un yoğuşma teknolojisi çağdaş bir ısıtma yöntemidir. Bu teknoloji özellikle yeni yapılarda neredeyse bir standart haline getirilmiştir. Ancak, su buharını ısıya dönüştüren bu akıllı sistem, sadece yeni binalarda değil, eski binaların ısı sistemlerinin yenilenmesinde de kullanılmaktadır. Bosch yoğuşma teknolojisini ister tek katlı isterseniz çok katlı binalar için tercih edebilirsiniz.

picture HERMETİK KOMBİLER

Uzun ömürlü ve güçlü
Classic kombi 2 yıldızlı ısınma ve entegre eşanjörü sayesinde 2 yıldızlı sıcak kullanım suyu konforu sağlar. Eşanjörün diğer bir avantajı da kombinin servis ömrünü uzatmasıdır.  

Kompakt ve güvenilir
Eviniz ne kadar küçük olursa olsun, Classic kombi monte edilmesi gereken yere kolayca sığacaktır. 740 mm yüksekliği ve 400 mm genişliği ile, bir çok ev için idealdir. Modern ve kompakt tasarımı ile, Bosch Classic kombi, dikkati üzerine toplamadan en uygun ısıtma ve sıcak su konforunu yaşatır. Yeni hidrolik sistemi sayesinde alevin yanma sesini dahi duyamayacağınız kadar sessiz çalışır.

Avantajlar: 
• 2 yıldızlı sıcak su konforu 
• 2 yıldızlı ısıtma verimi
• Küçük boyutları sayesinde yerden tasarruf imkanı
• Sessiz işletim (39 dbA) 
• Kompakt ölçüler (740 x 400 x 355 mm)

 

Doğalgaz - Çevre Dostu Enerji Kaynağı

Doğalgaz, ısıtma ve sıcak su temininde kullanılan oldukça popüler bir yakıt türüdür. Doğalgaz ile ısınma ekonomi ve rahatlığı beraberinde getirirken, çevrenin korunmasına da katkıda bulunur. Rezerv miktarı çok uzun yıllar yetecek kadar fazladır. Gaz ile çalışan modern cihazlar enerjiyi verimli kullanmakla kalmayıp, çok sıkı güvenlik standartlarına tabi tutulurlar. Sıvı yakıtlı cihazların aksine, doğalgaz yeraltı hatlarından geçerek evinize kadar gelir. Doğal gaz en düşük emisyonlu fosil yakıttır. Duman ya da is gibi artık bırakmadan yanar ve karbondioksit emisyonu diğer fosil yakıtlardan çok daha düşüktür. Bu hem çevrenin hem de kombinizin korunmasına yardımcı olur.   

Verimliliği kanıtlanmış ve konforlu - Bosch kombiler çok avantajlı  
Bosch kombiler, eviniz için konforu kanıtlanmış ısıtma ve sıcak su çözümleri sunar. Hem müstakil evler hem de apartman daireleri için uygun olup, mevcut kurulu sistemlerin yerine de geçirilebilir. Teknoloji söz konusu olunca, Bosch olarak şu ana kadar elde ettiklerimizle yetinmez ve ürünlerimizi nasıl daha da iyileştireceğimiz konusunda çalışmalarımızı sürdürürüz. Bu çalışmaların sonucunu yaşayarak görürsünüz: Kombilerimiz % 94'e varan verimlilik oranına sahip olmakla kalmayıp, fısıltı sessizliğinde çalışarak size konforlu bir yaşam sunar.